O firmie

Sklep Homeden tworzy grupa miłośników ogrodnictwa i dobrego poczucia stylu, przez co chętnie pomagamy naszym klientom każdego dnia. Dzięki decyzji stworzenia nowoczesnego sklepu, dzisiaj dostarczamy produkty w całej Polsce i za granicą. Gama naszych klientów ciągle rośnie, a jednocześnie rośnie nasza sytuacja na rynku, dzięki czemu rozbudowujemy powierzchnię naszych magazynów.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów. Skupiamy się na dostarczeniu wysokiej jakości produktów do ogrodu. Podstawowym asortymentem, który oferujemy są donice ogrodowe, domki drewniane dla dzieci, deski tarasowe oraz meble ogrodowe. Dodatkowo posiadamy w naszej ofercie nowoczesny system zabudowy garderoby i garażów – System Elfa.

01

O firmie

02

O firmie

03

O firmie

Nasza filozofia

Podstawą naszej działalności jest zadowolenie klienta, które chcemy zdobyć dzięki perfekcyjnej obsłudze i pomocy podczas robienie zakupów. Istotną kwestią jest dobór odpowiednich składników, podczas produkcji naszego asortymentu, aby spełniał najwyższe standardy jakości oraz oczekiwania klientów. Podczas etapu produkcji staramy się minimalizować zużycie zasobów, ponieważ wiemy jak istotne jest dbanie o środowisko i życie w zgodzie z naturą. Te zasady pozwoliły nam wybić się na polskim rynku oraz wejść na rynki zagraniczne.