Donica Fiberglass 500 x 200 x 500 mm

Ilość:
Cena:
257,00 zł
  • Informacje techniczne
  • Produkty powiązane
  • Dostawa

Opis produktu

Ekskluzywna donica w kształcie wysokiej prostokątnej rynny.

Produkt jest wykonany z włókna szklanego (fiberglass) - jest to bardzo wytrzymały i elegancki materiał. O solidności tworzywa może świadczyć to, że służy on m.in. do produkcji jachtów morskich.


Odpowiedni surowiec i jakość wykonania sprawia, że donica jest odporna na różne czynniki mechaniczne i atmosferyczne - w tym jest 100 % mrozoodporna i wytrzymuje nawet najsurowsze zimy.

Faktura materiału jest gładka, a kolor lekko matowy. Ścianki donicy są grube i sztywne, a mimo to donica jest lekka, co w jest bardzo wygodne w praktycznym użytkowaniu.

Oprócz zalet związanych z jakością, donice zostały zaprojektowane wg. aktualnych trendów - są proste w formie i nowoczesne. Dużym plusem są również modne kolory, funkcjonalne kształty oraz atrakcyjna cena (bardzo korzystny stosunek jakości do ceny).

Produkt polski.

Produkty serii Fiberglass to dowód dbałości o szczegóły i inwestycja w prestiż miejsca, w którym będą eksponowane.


Oferowanych jest 6 rozmiarów tego produktu - sprawdź dostępność
Kolor: grafitowy

Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Rozmiary:
Średnica: 74x28 cm; Wysokość: 92 cm
Średnica: 100x34 cm; Wysokość: 100 cm

posiadają półki wewnętrzne na wysokości 31 cm od górnej krawędzi.
W standardzie tylko ww. rozmiary posiadają półki wewnętrzne. Na życzenie możemy instalować półki w innych rozmiarach/modelach. Skontaktuj się z nami ws. wyceny.


Do każdej donicy w komplecie dołączona jest specjalna folia ogrodnicza.
 
 
>

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.