Donica Ecolite okrągła z szerokim rantem 360 x 360 mm

Donica Ecolite okrągła z szerokim rantem,

Materiał z kt&oacut...

Ilość:
Cena:
117,00 zł
  • Informacje techniczne
  • Produkty powiązane
  • Dostawa

Opis produktu

Donica Ecolite okrągła z szerokim rantem,

Materiał z którego jest wykonana donica - żywica ekologiczna (fiberclay) to połaczenie włókien i ceramiki. Nowoczesny design i prosta forma. Donica bardzo ładnie prezentuje się w przestrzeniach otwartych jak i zamkniętych.

Oferowane są 4 rozmiary tego produktu - sprawdź dostępność

Kolor: grafitowy 

Ze względu na materiał, wagę lub gabaryty wybranego produktu, transport aby był bezpieczny musi odbywać się na palecie. Serdecznie zachęcamy do zakupu jak największej ilości produktów – oszczędzacie wtedy Państwo na kosztach transportu. Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Ponieważ produkty wykonane są z naturalnego materiału (włókna ceramiczne) – donice absorbują wilgoć. Dlatego podczas użytkowania (przy nadmiarze wody) mogą pojawiać się miejscowe plamki wilgoci na powierzchni, które z czasem wysychają i nie pozostawiają śladu. Jest to naturalny proces przy tego rodzaju materiale i nie ma to wpływu na funkcjonalność donicy. 

Produkty powiązane

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.