Donica Ecolite kwadrat brown sand 500 x 500 mm

Donica Ecolite kwadrat 50  x 50 cm

Pro...

Ilość:
Cena:
275,00 zł
  • Informacje techniczne

Opis produktu

Donica Ecolite kwadrat 50  x 50 cm

Produkt wykonany jest ze stosunkowo lekkiego materiału co jest bardzo wygodne przy przemieszczaniu, przy czym wystarczająco stabilny aby był użytkowany w przestrzeni publicznej.

Zastosowanie wysokiej jakości surowca oraz staranne wykonanie gwarantuje, że donica jest odporna na różne czynniki mechaniczne i atmosferyczne - w tym jest mrozoodporna.

Artykuł posiada niewielki otwór (1-2cm) służący do odpływu nadmiaru wody. W przypadku gdy dziurka jest niepożądana, można ją bez problemu zakleić np. zwykłym silikonem. Kolekcję Ecolite charakteryzuje nowoczesny design i prosta forma, co sprawia że produkty te bardzo ładnie prezentują się w przestrzeniach urządzonych w stylu industrialnym, zarówno w tych otwartych jak i zamkniętych.

Oferowane są 4 rozmiary tego produktu - sprawdź dostępność

Kolor: szary - naturalny beton

 Ze względu na materiał, wagę lub gabaryty wybranego produktu, transport aby był bezpieczny musi odbywać się na palecie. . Serdecznie zachęcamy do zakupu jak największej ilości produktów – oszczędzacie wtedy Państwo na kosztach transportu. Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Ponieważ produkty wykonane są z naturalnego materiału (włókna ceramiczne) – donice absorbują wilgoć. Dlatego podczas użytkowania (przy nadmiarze wody) mogą pojawiać się miejscowe plamki wilgoci na powierzchni, które z czasem wysychają i nie pozostawiają śladu. Jest to naturalny proces przy tego rodzaju materiale i nie ma to wpływu na funkcjonalność donicy. Zaleca się, aby donicę zabezpieczyć na zimę - usunąć spod wpływu bezpośredniego oddziaływania czynników atmosferycznych (np. schować pod zadaszenie, przykryć itp.).

Produkty powiązane

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.