Donica ceramiczna Glazed Dzban duży 62 cm x 79 cm Turkus

Donica szkliwiona w kształcie dzbana - urny.

Oryginalne połącze...

Ilość:
Cena:
749,00 zł
  • Informacje techniczne

Opis produktu

Donica szkliwiona w kształcie dzbana - urny.

Oryginalne połączenie szkliwionej ceramiki i śródziemnomorskiego klimatu. Dzban jest na tyle duży i efektowny, że niczym mebel może ozdabiać miejsce w którym będzie wyeksponowany, nawet bez obsadzania, a w kompozycji z ciekawą rośliną stworzy niesamowite wrażenie.

Na siankach z 4 stron dzban posiada ozdobny ornament. Dzięki doborze odpowiedniego rodzaju gliny, bardzo wysokiej temperaturze i długiemu procesowi wypalania donica jest w 100 % mrozoodporna. Artykuł posiada niewielki otwór (2-3cm) służący do odpływu nadmiaru wody.

W przypadku gdy dziurka jest niepożądana, można ją bez problemu zakleić np. zwykłym silikonem. Eleganckie i uniwersalne uzupełnienie wystroju każdego miejsca. Donica doskonale nadaje się do ekspozycji w prywatnych ogrodach, jak też w miejscach publicznych - hotele, biura, restauracje czy po prostu na chodniku przed wejściem - przy czym nie bez znaczenia jest to, że jest bardzo masywna.

Oferowane są 3 rozmiary tego produktu - sprawdź dostępność

Kolor: zielony morski

Ze względu na wagę lub gabaryty wybranego produktu, transport aby był bezpieczny musi odbywać się na palecie. Serdecznie zachęcamy do zakupu jak największej ilości produktów – oszczędzacie wtedy Państwo na kosztach transportu.

Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.