Donica ceramiczna | Glazed Dzban Duży 62x79 cm

Ilość:
Cena:
749,00 zł
  • Informacje techniczne
  • Produkty powiązane
  • Dostawa

Opis produktu

Donica idealnie pasuje do każdej przestrzeni. Swoją świetną prezencją będzie pasował do hoteli, biur, ogródków, restauracji oraz przy wejściu na chodniku. Jej masywne ścianki oraz wielkość sprawią, że nie zginie na tle większego budynku i przestrzeni.

Wysokiej jakości, duży i efektowny dzban prezentuje się wspaniale wewnątrz jak i na zewnątrz. Wykonany z połączenia szkliwionej ceramiki i śródziemnomorskiego klimatu. Idealnie nadaje się do roślin, jak również pięknie ozdobi pomieszczenia tworząc niesamowity klimat i wrażenie.

Ścianki dzbana zostały ozdobione ornamentem, a cała donica jest wykonana z odpowiednio dobranej gliny, która w wyniku wysokiej temperatury oraz długiego procesu wypalania daje niesamowity efekt.

Donica jest 100% mrozoodporna, wodoodporna oraz odporna na promienie UV. 

Wymiary:

Wysokość: 79 cm

Średnica: 62 cm 

Kolor: Grafitowy

Dzban posiada niewielki otwór (2-3 cm) umieszczony na spodzie donicy służący do odpływu nadmiaru wody. Dziurkę można w każdym momencie zakleić silikonem, jeśli donica będzie przebywała w pomieszczeniu, aby nie tworzyła się kałuża wody. 

Donica oferowana jest w wymiarach:

Wysokość: 48 cm Średnica: 49 cm

Wysokość: 62 cm Średnica: 53 cm 

Ze względu na rozmiar i wagę produkt traktowany jest jako gabaryt. Aby odpowiednio zabezpieczyć donicę przed obtłuczeniami wymagany jest transport na palecie. Zachęcamy do zakupu większej ilości produktów z kategorii donice – oszczędność na kosztach transportu.

Produkty wykonane są ręcznie, z odpowiednią starannością i rzeczywiste wymiary mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych (+/-5%).

 


Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.