Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Mateusz- bez ślizgu

Proponujemy Państwu domek drewniany „MATEUSZ” będący fantastycznym urozmaiceniem codziennych zabaw dziecka. To najprostszy sposób urealnienia fa...

Ilość:

Normalna cena: 2039,00 zł

Special Price 1759,00 zł

  • Informacje techniczne

Opis produktu

Proponujemy Państwu domek drewniany „MATEUSZ” będący fantastycznym urozmaiceniem codziennych zabaw dziecka. To najprostszy sposób urealnienia fantazji każdego dziecka. Domek zaprojektowany i wykonany został z myślą o dzieciach, przez co jest całkowicie dostosowany do ich potrzeb. Możliwość pomalowania domku według własnych upodobań i pomysłów sprawia, że każdy z nich staje się indywidualną budowlą każdego dziecka. Montaż domku jest łatwy i przyjemny dzięki przygotowanym poszczególnym elementom. Domek posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest zmontowana. Podłoga w domkach na platformie wymaga montażu z dostarczonych elementów.

Domek jest produktem przeznaczonym do samodzielnego montażu, wykończenia i pomalowania według indywidualnych fantazji i upodobań - i na tym polega cała zabawa! Spójrz jak łatwo zmontować domek - fotorelacja! Domek jest impregnowany bezchromowym środkiem niewchodzącym w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna (kartę informacyjną impregnatu oraz informacje o drewnie znajdą Państwo w sekcji "Dokumenty").

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość. Impregnat wnika głęboko w strukturę drewna trwale zabezpieczając domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący w reakcji z żywicą wytrąca sól, dlatego jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację. Proces impregnacji gwarantuje bezpieczne, długotrwałe użytkowanie domku na wolnym powietrzu. Każdy domek posiada podłogę.

UWAGA! DOMKI NIE SĄ POMALOWANE. ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WYŁĄCZNIE EKSPOZYCJE.

Dane techniczne

Materiał wykonania: Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Bezpieczeństwo, certyfikaty: Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71

Drewno impregnowane ciśnieniowo: Impregnat TANALITH E 3475 - bezchromowy, zapewnia długotrwałe zabezpieczenie przed grzybami i owadami atakującym drewno oraz doskonałą trwałość koloru

Wyposażenie domku: 1 drzwi, czarna papa na dach, zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Dla dzieci w wieku: Od 3 roku życia

Maksymalna waga użytkownika / maksymalne obciążenie: 50 kg / 150 kg

Wysokość platformy ponad powierzchnią ziemi: 80 cm

Powierzchnia podstawy po obrysie zewnętrznym i wysokość (DxSiW): 227 x 286 x 232 cm

Wymiary powierzchni zadaszonej wewnętrznej: 124 x 124 cm

Powierzchnia zadaszona wewnętrzna: 1,56 m2

Wymiary powierzchni zadaszonej zewnętrznej: nie dotyczy

Powierzchnia zadaszona zewnętrzna: nie dotyczy

Wymiar powierzchni niezadaszonej zewnętrznej: nie dotyczy

Powierzchnia niezadaszona zewnętrzna: 3,82 m2

Grubość desek ścian / desek podłogi: 12 mm / 19 mm

Wymiar opakowania: 240x122x49 cm

Waga domku: 344 kg

Czas realizacji zamówienia: 2 - 7 dni roboczych

Gwarancja: 2 lata

Zabezpieczenie do transportu: skrzynia

Produkty powiązane

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.