Donica Ecolite rynna z podstawkiem 60x30 cm, wysokości 39 cm

Donica w kształcie rynny z podstawkiem.

Materiał z które...

Ilość:
Cena:
245,00 zł
  • Informacje techniczne

Opis produktu

Donica w kształcie rynny z podstawkiem.

Materiał z którego jest wykonany produkt - żywica ekologiczna (fiberclay) to połaczenie włókien i ceramiki. Cena obejmuje komplet donica + podstawek. Nowoczesny design i prosta forma. Donica bardzo ładnie prezentuje się w przestrzeniach otwartych jak i zamkniętych.

Kolor: grafitowy

Oferowane jest jeden rozmiar tego produktu

Wymiary

Średnica: 60x30 cm

Wysokość: 39 cm

Ze względu na materiał, wagę lub gabaryty wybranego produktu, transport aby był bezpieczny musi odbywać się na palecie.  Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%). Ponieważ produkty wykonane są z naturalnego materiału (włókna ceramiczne) – donice absorbują wilgoć. Dlatego podczas użytkowania (przy nadmiarze wody) mogą pojawiać się miejscowe plamki wilgoci na powierzchni, które z czasem wysychają i nie pozostawiają śladu. Jest to naturalny proces przy tego rodzaju materiale i nie ma to wpływu na funkcjonalność donicy.

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.