Donica Ecolite Cygaro 32 x 62 cm

Wysoka donica, która swoim kształtem przypomina cygaro. Donica jest wykonana z żywicy ekologicznej, czyli połączenia włókien i ceramiki. Donica fantastycznie prezentuje się zarówno w otwartych jak ...

Ilość:
Cena:
137,50 zł
  • Informacje techniczne

Opis produktu

Wysoka donica, która swoim kształtem przypomina cygaro. Donica jest wykonana z żywicy ekologicznej, czyli połączenia włókien i ceramiki. Donica fantastycznie prezentuje się zarówno w otwartych jak i zamkniętych przestrzeniach.Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%). Ponieważ produkty wykonane są z naturalnego materiału (włókna ceramiczne) – donice absorbują wilgoć. Dlatego podczas użytkowania (przy nadmiarze wody) mogą pojawiać się miejscowe plamki wilgoci na powierzchni, które z czasem wysychają i nie pozostawiają śladu. Jest to naturalny proces przy tego rodzaju materiale i nie ma to wpływu na funkcjonalność donicy.

Transport donicy: Zamów ile chcesz, a za transport zapłać tylko raz!

Dostawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis.